Przedstawiciele Zarządu

Zarząd

 
Krzysztof Popek

Krzysztof Popek

Prezes

e-mail: fanclub@fcbsilesia.pl

Szymon Kurasz

Szymon Kurasz

Wiceprezes

e-mail: fanclub@fcbsilesia.pl

Członkowie Zarządu

Członkowie funkcyjni

 
Monika Popek

Monika Popek

Członek Zarządu

ds. Finansowych

Marcin Twardzik

Marcin Twardzik

Członek zarządu

ds. Redagowania FanPage'a na Facebooku

Rafał Kornas

Rafał Kornas

Członek zarządu

ds. Redagowanie FanPage'a na Facebooku

Krzysztof Trzeciak

Krzysztof Trzeciak

Członek zarządu

ds. Informatycznych

 
Wojciech Kurasz

Wojciech Kurasz

Członek zarządu

ds. Relacji na linii
Członkowie-Zarząd

Roman Machajda

Roman Machajda

Członek zarządu

ds. Sportowych

Tomasz Huzarewicz

Tomasz Huzarewicz

Członek zarządu

ds. Organizacji Wyjazdów

Łukasz Skowron

Łukasz Skowron

Członek zarządu

ds. Marketingu

 
Jacek Linkowski

Jacek Linkowski

Członek zarządu

ds. Marketingu

Kamil Świeboda

Kamil Świeboda

Członek zarządu

ds. Opraw na spotkania


Stowarzyszenie SILESIA DIE ROTEN FANS OFFICIAL FC BAYERN FAN CLUB wpisane do rejestru FC BAYERN MÜNCHEN jako oficjalny fanklub pod numerem identyfikacyjnym 99906076.

Wszyscy zarejestrowani członkowie:

Lp. Klubowicz Miasto
1. G. Patryk Piekary Śląskie
2. C. Ariel Nędza
3. G. Mateusz Racibórz
4. T. Krzysztof Jastrzębie-Zdrój
5. H. Mateusz Leszno
6. H. Tomasz Drogomyśl
7. J. Rafał Żory
8. K. Rafał Rybnik
9. K. Ryszard Radlin
10. K. Marek Przezchlebie
11. K. Dawid Racibórz
12. K. Łukasz Bytom
13. L. Jacek Jastrzębie-Zdrój
14. M. Tomasz Syrynia
15. N. Marek Pilchowice
16. B. Artur Jastrzębie-Zdrój
17. M. Krzysztof Wodzisław Śląski
18. M. Artur Jastrzębie-Zdrój
19. N. Mariusz Tworóg
20. P. Krzysztof Jastrzębie-Zdrój
21. P. Monika Jastrzębie-Zdrój
22. S. Łukasz Siemianowice Śląskie
23. S. Łukasz Ujazd
24. S. Piotr Chorzów
25. S. Marcin Rybnik
26. T. Marek Świętochłowice
27. T. Marcin Gołkowice
28. W. Leszek Pszów
29. Z. Mariusz Rybnik
30. H. Jerzy Racibórz
31. W. Mateusz Nakło Śląskie
32. S. Marek Katowice
33. B. Mariusz Głogówek
34. Ś. Kamil Tarnowskie Góry
35. M. Mateusz Mikołów
36. Sz. Artur Ruda Śląska
37. Ch. Przemysław Piekary Śląskie
38. M. Roman Świerklany
39. K. Tomasz Nędza
40. P. Mariusz Krzanowice
41. K. Dominika Tarnowskie Góry
42. P. Andrzej Racibórz
43. K. Przemek Orzesze
44. K. Marek Żory
45. B. Paweł Radlin
46. Z. Robert Czechowice-Dziedzice
47. K. Beata Wodzisław Śląski
48. K. Ryszard Piekary Śląskie
49. K. Wojciech Orzesze
50. K. Szymon Orzesze
51. O. Robert Bytom
52. K. Bartosz Orzesze
53. F. Szymon Wodzisław Śląski
54. B. Adam Laryszów
55. K. Joanna Zawada Książęca
56. A. Ireneusz Siemianowice Śląskie
57. B. Andrzej Ruda Śląska
58. B. Krystian Ruda Śląska
59. B. Krystian Radlin
60. B. Tomasz Bytom
61. G. Adrian Zabrze
62. H. Łukasz Rybnik
63. I. Rafał Ziemięcice
64. J. Marcin Mysłowice
65. J. Michał Syrynia
66. J. Klaudia Pszów
67. K. Marek Siemianowice Śląskie
68. K. Marzena Siemianowice Śląskie
69. K. Adrian Siemianowice Śląskie
70. M. Michał Krowiarki
71. P. Mateusz Oleśnica
72. P. Gerard Nędza
73. P. Krzysztof Pisarzowice
74. R. Henryk Nowa Wieś Tworska
75. R. Damian Radzionków
76. W. Adrian Wodzisław Śląski
77. Z. Michał Chorzów
78. P. Jan Arzberg
79. K. Patryk Nędza
80. G. Mateusz Piekary Śląskie
81. K. Mariusz Zabrze
82. T. Tadeusz Piekary Śląskie
Na górę